Šachový turnaj 2017

Dňa 01.09.2017 sa konal v našom KD vo veľkej sále šachový turnaj. Nebol to obyčajný turnaj, ale turnaj výročný. Presne 50 rokov činnosti šachového klubu sme oslávili na tomto turnaji. Veľké ďakujem patrí p. V. Zaťkovi, ktorý sa celé tie roky venuje nie len šachu, ale aj naším deťom, ktoré učí hre, ale aj disciplíne, trpezlivosti, logike a všetkému, čím má byť vybavený nie len šachista, ale každý mladý človek.

Turnaja sa zúčastnili malý i veľký. V galérii nájdete fotky najstaršieho s najmladším účastníkom, momentky z hry, zábery z odovzdávania cien a aj mnoho záberov z oceňovania účastníkov. Bol to turnaj plný súbojov, úsmevov, radosti z víťazstiev, ale aj slzičky z prehry.

Ďakujem všetkým, ktorí vecným darmi podporili turnaj, seniorkám, ktoré zabezpečili plynulý prísun občerstvenia a tiež brigádnikom, ktorí pripravili podmienky na turnaj tak dobre, že od mnohých účastníkov sme počuli nejednu pochvalu.

Už teraz sa mnohí účastníci tešia na ďalší ročník, ktorý je naplánovaný na 01.09.2018 a začneme ním ďalšiu päťdesiatročnú etapu.