Ponuka práce

Dátum Ponuka práce
18. 5. 2018 TRENS SK, a. s. Výroba kovoobrábacích strojov - voľné pracovné pozície...
15. 5. 2018

Obec Veľké Bierovce príjme upratovačku na TPP na upratovanie v MŠ

Popis pracovnej pozície

Lokalita: Veľké Bierovce
Typ pracovného úväzku: Plný úväzok

Požadujeme:
spoľahlivosť, flexibilitu a precíznosť

Ponúkame:
TPP, príjemné pracovné prostredie a mzdu v zmysle taríf

Kontaktné informácie
Kontaktná osoba: Ing. Silvia Masárová
Telefón: 0911 362 680
E-mail: info@velkebierovce.sk

25. 4. 2018 Spoločnosť PEJA, prevádzka Veľké Bierovce, hľadá do svojho tímu nových zamestnancov, na pozíciu:
Pracovník upratovacieho servisu
Pracovník na tepovanie vozidiel

Viac informácií o práci môžete získať na telefónnom čísle: 0911 099 650 alebo osobne v sídle spoločnosti PEJA vo Veľkých Bierovciach č. 274, budova PHASE sedačky. Životopisy môžete posielať e-mailom na adresu: zivotopisy@chservices.sk alebo ich môžete priniesť osobne.
10. 4. 2018 Spoločnosť DAMO Slovakia s.r.o., príjme do trvalého pracovného pomeru pracovníkov pre skladovú a logistickú halu na pozíciu “skladník-obsluha manipulačnej techniky“ a pracovníka do servisu.
Bližšie informácie na adrese prevádzky DAMO Slovakia s.r.o., Trenčianske Stankovce 3044, alebo na tel. č. 0908 796 489.
7. 3. 2018 Firma KVK Blow Moulding Slovakia s.r.o. v Trenciankych Stankovciach prima zamestnancov do pracovneho pomeru na dohodu alebo trvaly pracovny pomer
Na poziciu: pracovnik vo vyrobe, 3 smena prevadzka
Nastup mozny: Ihned

Dalsie informacie poskytneme priamo na pohovore.

TEL: 0326497255-6
7. 3. 2018 Seniorville Trenčín ponúka voľné pracovné miesto opatrovateľka (trvalý pracovný pomer) v zariadení sociálnych služieb a tiež s ponúka voľné miesto- upratovačka - práčka (1/2 úväzok) v zariadení sociálnych služieb.

Tel.:+421 327430825, Mobil: ++421 948582020, E-Mail: ladislav.sistik@seniorvilletn.sk

Jedná sa o zariadenie sociálnych služieb Seniorville Trenčín - Záblatie (kaštieľ v Záblatí).
13. 11. 2017 Hľadáme dvoch pracovitých, zodpovedných a spoľahlivých pracovníkov na výkon upratovania kancelárií, v popoludňajších hodinách (od 16:00). Miesto práce: Trenčianske Stankovce